لطفا منتظر بمانید ...

با موفقیت ثبت شد
خطا !ازمپرس یک رابط برای یافتن پاسخ سوالات تخصصی است. سوالات توسط اعضای مشاور منتخب شما پاسخ داده می شود.. مشاوران پس از دیدن رزرو نوبت توسط شما در ساعت مقرر آنلاین شده و پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.
ازم بپرس خود به تنهایی پروژه های شما را انجام نمی دهد و صرفا واسطی است مابین شما و مشاوران.

ازم بپرس برای شما محیطی را فراهم می‌آورد که بتوانید با تجربه ترین متخصصین را از سراسر کشور به راحتی و به سرعت پیدا نمایید. تنها کافی است مسئله خود را با مشاور منتخب خود در میان بگذارید ،. شما می‌توانید به راحتی تخصص و رزومه کسانی که پیشنهاد قیمت داده اند را ببینید، همین طور امتیازاتی که کاربران قبلی به آنها داده‌اند و بهترین شخص را برای پاسخ سوالات خود انتخاب نمایید.

پس از آنکه شما پیشنهاد قیمتی را پذیرفتید، می‌بایست مبلغ پیشنهاد را از طریق واریز به حساب سایت یا پرداخت آنلاین در سایت گروگذاری نمایید. تنها بعد از اینکه به سوال شما توسط مشاور منتخب پاسخ داده شد ، وجه گروگذاری شده به حساب مشاور واریز خواهد شد. این روش بهترین پاسخ برای سوالات کاربران را توسط مشاور تضمین می کند.

شما در صفحه لیست مشاوران می توانید بعد از انتخاب مشاور مورد نظر با کلیک روی نام آن ها ، به پروفایل مشاور مورد نظر رفته و بر روی دکمه پرسیدن سوال کلیک نمایید

در صورتی که مشاور سوال را پاسخ ندهد یا سوال را به درستی پاسخ نداده باشد یا به طور کلی اختلافی مابین شما بوجود آید می بایست شخص شاکی در هنگام نظر دادن دکمه اعتراض را انتخاب نماید و توضیحات لازم را بنویسد ، تیم ازم بپرس بعد از بررسی ، در صورت صحت اعتراض ازم بپرس مبلغ کسر شده را به حساب شما باز می گرداند.

سایت ازم بپرس این امکان را برای سهولت شما کاربران در نظر گرفته که در صورت راضی بودن از پاسخدهی مشاور ، با دنبال کردن ایشان بتوانید در صورت داشتن سوال مجدد از همان مشاور در پروفایل خود به مشاور منتخب دسترسی سریع داشته باشید